לצד ההזדמנויות שמציע לנו העידן הדיגיטלי, הטכנולוגיה החדשה ובראשה הטלפונים הניידים שיבשה לנו יכולת אנושית חשובה – היכולת להתרכז. לפי חישוב פשוט שמוצג במאמר שפורסם ב”גרדיאן”, מתוך יום עבודה של 8 שעות, 5 שעות מבוזבזות על הפרעות.

 

זה מעמיד אותנו במצב מתמשך של תשומת לב חלקית, Continuous partial attention (CPA), שבו אנחנו כל הזמן סורקים את העולם אבל אף פעם לא נותנים תשומת לב מלאה לשום דבר. לצד הירידה בקשב וביכולת הריכוז, חלה בעידן הדיגיטלי עלייה במספר המתחרים על תשומת הלב.

 

המצב הנוכחי גוזר על מותגים לבלוט מעל המתחרים, להיצרב בזיכרון של קהל הצרכנים הפוטנציאלי ולהיחרט בליבם. אין כלי טוב יותר מסטוריטלינג שמסוגל לעשות את כל זה ועוד יותר. 

 

אבל העידן הדיגיטלי תובע מאיתנו גם לעשות זאת באופן שונה מאשר בעבר. לאור כל זאת, הנה 7 טיפים למיתוג בעידן  הדיגיטלי:

 

  • תתחילו מהאנשים, מהאקוסיסטם שבו חי המותג שלכם ולא מעצמכם. זה שינוי נדרש שיוציא אתכם . 
  • אפיינו פרסונות (דמויות שמייצגות את קהל המטרה) ונסו להבין אותן לעומק. מה המטרות ונקודות הכאב שלהן? 
  • שרטטו את מסע הלקוח שהפרסונות עוברות: מתי מתרחשים ה-micro-moments שלהן ואיך ניתן לעזור להן בכל רגע כזה? 
  • בנו סיפור מותג שעומד מאחוריו רעיון גדול. כזה שיש ביכולתו למשוך את תשומת הלב של קהלי המטרה ולחבר אותם אליכם. בסופו של יום אתם ואתן שואפים לבנות סביב המותג שבט של אוהדים אמיתיים. לכן, רצוי לבחור שותפות ושותפים שילוו אתכם ושיידעו לעשות כאן קסמים.
  • הקימו ערוצי מדיה בבעלותכם, שדרכם תפיצו את הסיפור. 
  • צרו תכנים מגוונים שמספרים את סיפור המותג בצורות שונות ומעניינות, המתאימות לכל נקודת מגע עם קהלי המטרה ולכל שלב שבו הם נמצאים במסע הלקוח. 
  • תנו למעריצים האמיתיים שלכם סיבה וכלים להפיץ את הסיפור ללקוחות חדשים.

למה דווקא בעידן הדיגיטלי צמח הסטוריטלינג ככלי שיווקי מוביל ואיך בונים מיתוג נכון בעידן זה? קראו את הכתבה המלאה של אלון וינפרס שהתפרסמה בוואלה! שיווק ודיגיטל>>

שבעה טיפים למיתוג בעידן הדיגיטלי

אלון וינפרס

Please fill in your email address to get some pelicans’ wisdom

Thank you for subscribing to our blog!

Story
publishing

We share a brand’s narrative with its target audience through various channels, such as social media, blog posts, marketing materials, and more. The goal is to engage and resonate with the audience by sharing the brand’s message and cause through a compelling story. Learn more about becoming a publisher>>