״אפשר לחשוב שזה של אבא שלך״ הוא מעין משפט שמסמל את העובדה שמישהו פה התלהב מספיק ממשהו כדי לשכנע ולהתעקש עליו. ה’משהו’ הזה יכול להיות סרט טוב או מסעדה טובה. זה גם יכול להיות המותג שלך. ואגב: סרט ומסעדה הם גם מותגים.

 

מותג טוב נבחן על המידה שבה קהלי היעד מתלהבים ממנו עד כדי כך שהם לא רק אוהדים אותו אלא נלחמים עליו. לזה אנחנו קוראים ‘אוהדים אמיתיים’. כמו אוהדים של קבוצת כדורגל, או של מפלגה פוליטית, מותג טוב גורם לנו לדבר עליו, להתווכח עליו ולריב עליו עם אחרים. בין אם זה טלפון סלולרי, נעלי ספורט, אפליקציית ניווט או חברת ביטוח.

 

אנחנו בקטי תנדה שואפים ללא פחות מזה. מבחינתנו מיתוג שהוא רק אסתטי ומדבר בשמם של ערכים נפוצים הוא בעצם קומודיטי. הסטנדרט שלנו למיתוג יושב בשיח הציבורי. אם הוא לא נוסק – נכשלנו. אם הוא מתלהט – רק אז אפשר לומר שיש לך מותג.

על רכילות, דעתנות ומיתוג

קטי תנדה

Please fill in your email address to get some pelicans’ wisdom

Thank you for subscribing to our blog!

Story
publishing

We share a brand’s narrative with its target audience through various channels, such as social media, blog posts, marketing materials, and more. The goal is to engage and resonate with the audience by sharing the brand’s message and cause through a compelling story. Learn more about becoming a publisher>>