אסטרטגיה: עטרה בילר | קריאייטיב: גל זכאי וטל ברקוביץ

 

המדבר (הבעיה)
אדהסטיק היה מותג שסימל אך ורק את העשייה של חברה שמייצרת דבק בתהליך ייחודי. התהליך מתחיל בשיח בין לקוח למהנדס למעצב, ממשיך בפס הייצור ומסתיים בפתרונות של הלקוח. כדי להסביר את ״אדהסטיק״ היה צריך לספר מה הם עושים ואיך הם עושים את זה.

 

האגם (הסיפור)
אדהסטיק עושה את מה שהיא עושה כדי לחבר יחד קצוות שבכל מקום אחר לא מתחברים. הקשר בין הלקוח לנציגי החברה, הדיאלוג בין המהנדס למעצב וכמובן הדבק עצמו שמצליח לחבר בין חומרים ועצמים שבכך מקום אחר לא מתחברים זה לזה. המסר connecting the unexpected תרגם את הנרטיב לשפה דרכה מנהלת החברה מערכת יחסים מכוננת עם סביבות היעד שלה. השפה היא גם מילולית וגם ויזואלית והיא יוצרת עולם שבו דברים שלרוב אינם צפויים להתחבר – מתחברים.

 

קריאייטיב
טיפול בלוגו החברה, טאגליין, היררכיית המותג, צבעוניות, ספר מותג, ניירת וכרטיסי ביקור, פרינט, מיתוג לתערוכות, שילוט חוצות והצעות לנראות אתר החברה.

 

Adhestick

Please fill in your email address to get some pelicans’ wisdom

Thank you for subscribing to our blog!

Story
publishing

We share a brand’s narrative with its target audience through various channels, such as social media, blog posts, marketing materials, and more. The goal is to engage and resonate with the audience by sharing the brand’s message and cause through a compelling story. Learn more about becoming a publisher>>