מסרים המועברים כסיפור עשויים להיות עד פי 22 יותר זכירים מרק עובדות (לפי Forbes ). זאת אומרת, למשל, שפוסט אחד המספר סיפור רלבנטי, שווה כמו 22 פוסטים עם עובדות. יחס המרה לא רע לטובת סיפורים.

 

אבל לזכור זה עדיין לא אומר לקנות, מה שמעביר אותנו לנתון הבא. אנשים שאהבו את סיפור המותג ייטו לקנות מתישהו בעתיד בסבירות של 55% יותר מאחרים, 44% ישתפו את הסיפור ו-15% ירכשו באופן מידי (לפי headstream). נשמע מבטיח, אבל זה רק צד אחד של המשוואה.

 

בצד השני עומדת ההשקעה שנדרשת בשביל לבנות סיפור מותג חזק ורלבנטי ולספר אותו שוב ושוב – לאורך זמן – באופן שבו תיבנה סביבו קהילה, “שבט של מעריצים אמיתיים”. זה דורש יצירתיות, סבלנות, עקביות ותכנון לטווח הרחוק. וזאת כנראה הסיבה שמסתובבים שם בחוץ כל כך הרבה נתונים יבשים ומעט, יחסית, סיפורים מעוררי השראה.

 

?כמה שווה סיפור

קטי תנדה

Please fill in your email address to get some pelicans’ wisdom

Thank you for subscribing to our blog!

Story
publishing

We share a brand’s narrative with its target audience through various channels, such as social media, blog posts, marketing materials, and more. The goal is to engage and resonate with the audience by sharing the brand’s message and cause through a compelling story. Learn more about becoming a publisher>>