חלק משמעותי מתקשורת משפיעה ומעצבת דעה קשור למוטיבציה של הצרכן או מי שהתקשורת מיועדת לו. במלים פשוטות – קהל היעד.

כדי להשפיע על הצרכן צריך להיות הצרכן. לחוות את כאבו ואת חלומו. אחרת המסרים שלנו יהיו עקרים וסטריליים. רוב מותגי הכוח יודעים זאת ומקפלים בנרטיב שלהם את מה שנקרא pain points. צריך להבין את ההתנגדות של הצרכן ולהיות, ולו לרגע, ההתנגדות עצמה.

נייק הבינו את העצלות לפני שהציעו לנו just do it. דורקס הבינו שמותר ליהנות מסקס לא מחייב.

מהלך שמנע בין 25% ל-30% תאונות של ילדים ובני נוער עם רכבות באוסטרליה ב-2012 הזדהה עם משאלת ההסתכנות והמוות של ילדים והציג מגוון ״דרכים למות״, אם כי הודה שהן ׳מטומטמות׳.

אתגר שנראה פרגמטי ושייך לדוברים ומנהלים של התיישבות כפרית – איסוף קקי של כלבים – יכול להפוך מהטפת מוסר לא אפקטיבית למהלך חיוני ומחולל תוצאות, אם נכנסים לנעליו של קהל היעד וחוגגים את הצורך לחיות חיי טבע שכוללים השארת גללי הכלב על המדרכה.

על התנאי ההכרחי לתקשורת משפיעה, הלא הוא להזדהות עם האדם בקהל היעד, ועל מותגים שאפשר ללמוד מהם, עטרה בילר בטור שפורסם באיגוד השיווק הישראלי>>

זה לא ׳הצרכן במרכז׳. זה הצרכן הוא אנחנו

עטרה בילר

Please fill in your email address to get some pelicans’ wisdom

Thank you for subscribing to our blog!

Story
publishing

We share a brand’s narrative with its target audience through various channels, such as social media, blog posts, marketing materials, and more. The goal is to engage and resonate with the audience by sharing the brand’s message and cause through a compelling story. Learn more about becoming a publisher>>